Hakkımızda

Bebeğimiçinherşey Blog

Bebegimicinhersey sitemiz, anneler ve anne adayları için gebelik döneminden başlayarak bebeklerini kucaklarına aldıkları ve daha sonraki dönemde de yaşadıkları tüm deneyimlerinde aradıkları her bilgiye ulaşabilmesi amacıyla kurulmuştur. Doğru, güncel ve güvenilir bilgiler ışığında; gereksiz ve tekrarlayan bilgiler yerine bilinçli anneler oluşturarak sağlıklı bir nesle ulaşabilmek ana amacımızdır. Bu amaçla açtığımız bloğumuz aklınıza takılan her türlü soru için bir kılavuz görevi görecektir.

Sizin için hazırladığımız bloğumuzda hamilelik öncesinden sonrasına hem sizin hem de bebeğinizin yaşadığı her deneyim ve sorunlar ile birlikte bebeğinize dair çeşitli yönlendirmeler ve bilgilendirmeler bulunmaktadır. Uzun ve güzel olan bu yolculuğunuzda, sadece karında değil kalbinizde de taşıdığınız en değerli varlığınızı kucağınıza aldığınız andaki heyecan ve mutluluğunuzun kaybolmamasını dileriz.

Not :

Bloğumuzda yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve paylaştığımız bilgiler, aksi belirtilmediği müddetçe, doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez. Hastalıkların tanı ve tedavisi için mutlaka kendi alanında uzmanlaşmış bir doktora başvurmanız gerekmektedir. Aksi durumda doğabilecek zararlardan firmamız ve çalışanları sorumlu tutulamaz.